
Z wielką radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej Szkoły zostało objętych projektem pomocy stypendialnej Marszałka Województwa Lubuskiego ”Lubuscy Zawodowcy” na rok szkolny 2024/2025. Stypendystami zostali:

Dominika Topolska

Oliwia Kwiatkowska

Maksymilian Marusiak

Dorian Niemiec

oraz Igor Zygowski - wszyscy z klasy 3i.
„Lubuscy Zawodowcy" to odsłona „Lubuskich Talentów", czyli programu stypendialnego urzędu marszałkowskiego. Jest on skierowany do uczniów szkół branżowych i techników. Na rok szkolny 2024/2025 stypendia otrzymało 200 uczniów techników oraz 25 uczniów szkół branżowych. Każdy uczestnik projektu realizuje pod opieką nauczyciela prowadzącego Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego, a na jego realizację otrzymuje stypendium naukowe.
Bardzo gratulujemy naszym stypendystom, życzymy wytrwałości w realizacji planu rozwoju edukacyjnego oraz życzymy dalszych sukcesów.
