Premiera spektaklu "Któż zdoła oszukać tego, kto kocha"

Dnia 16 maja br. w Bibliotece - Centrum Kultury im. Jana Raka miała miejsce 30. premiera teatru szkolnego Bez Nazwy. Tytuł przedstawienia: Któż zdoła oszukać tego, kto kocha. Reżyserem, a zarazem opiekunem grupy jest p. Zofia Zawiślak. Scenariusz opracowali uczniowie: Karolina Krukowska, Wiktoria Pawelec, Julia Gruszecka, Przemek Nowak oraz Sebastian Żuk. I to oni zagrali główne role. Oprócz nich na scenie wystąpili: Bartosz Bednarczyk, Nazar Bilous, Tomasz Drobniak, Daria Góralczyk, Kornelia Jabłońska, Marika Kolańska, Weronika Kołodziej, Lena Kucaj, Alex Lewandowski, Patryk Maćko, Hubert Matuska, Oliwia Michalak,, Julia Mytyś, Oskar Olearczyk, Gabriela Paulus, , Maja Podgórska, Julian Sadowski, Beniamin Szcześniak,, Estera Wiśniewicz, Antoni Wiśniewski,, Igor Witkowski.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia – kliknij tutaj