CyberSkiller Challenge Poland edycja IV – mamy 3 miejsce w Polsce!

20 czerwca 2024 roku w Warszawie odbył się Finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge POLAND”. W turnieju finałowym wzięły udział drużyny wyłonione w etapie II (wojewódzkim). Wśród nich znalazła się reprezentacja ZSOiE w Lubsku w składzie: Dorian Niemiec oraz Igor Zygowski (obaj z klasy 2i). Przebieg zmagań finałowych był niezwykle ekscytujący. Finaliści musieli zmierzyć się z zadaniami, które wymagały rozległej wiedzy dotyczącej systemów linuksowych, bezpieczeństwa sieci i serwerów sieciowych oraz kryptografii. Niezwykle miło nam poinformować, że reprezentanci ZSOiE zdobyli III miejsce w finale, tracąc do zwycięskiej drużyny jedynie 20 punktów. Opiekunami drużyny byli Pan Artur Rokicki i Pani Ewa Matuszak-Michalak. Serdecznie gratulujemy wyniku!