Ostatni dzwonek dla maturzystów - zdjęcia z uroczystego pożegnania

28 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku pożegnano tegorocznych maturzystów. Absolwenci otrzymali świadectwa oraz dyplomy i wyróżnienia za działalność społeczną, kulturalną oraz osiągnięcia sportowe. Nagrodzono także najzdolniejszych uczniów, którzy wykazali się wysoką średnią ocen końcowych czy też brali udział w olimpiadach tematycznych. Było mnóstwo wspomnień, podziękowań oraz kwiaty dla nauczycieli i dyrektorów. Choć na ten dzień absolwenci czekali trzy, a w przypadku technikum cztery lata, niejednemu łezka zakręciła się w oku.

Drogim maturzystom życzymy jak najlepszych wyników egzaminu dojrzałości i wiele sukcesów na dalszej drodze życia. Żegnamy was teraz, ale mamy nadzieje, że nie zapomnicie o naszej budzie i będziecie nas odwiedzać.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia [kliknij tutaj]