I po wakacjach – rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uroczysta inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się Mszą święta. Po niej uroczystości zostały przeniesione do szkoły. Jak co roku na placu odbył się apel podczas którego dyrektor naszej szkoły Gabriela Fiedler gorąco i serdecznie powitała uczniów, zarówno starszych jak i nowo przybyłych. Uczniowie zapoznali się także z aktualnościami dotyczącymi szkoły. Na koniec przemówienia Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom miłej i przyjaznej atmosfery w szkole, a także zapału oraz wytrwałości w nauce.

  

 

Był czas na serdeczne powitania, wymianę doświadczeń wakacyjnych i poznanie z nowymi kolegami. Zmianie uległ również skład Rady Pedagogicznej: powitaliśmy nowych nauczycieli mgr Katarzynę Nowicką (wf) oraz mgr Danutę Kulczyk (pedagog).

 

 

Miłym, choć trochę smutnym akcentem uroczystości było podziękowanie za wieloletnią prace w naszej szkole pani księgowej Bogusławie KuźmaŻyczymy wszystkiego najlepszego!!!

  

Po oficjalnej części programu wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych, a także podali nazwiska uczących nauczycieli.

A więc kolejny, nowy rok szkoły rozpoczęty.