Szkolny turniej FIFA16

turniej Fifa 2015 1

10 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku odbył się Szkolny Turniej FIFA16. Zorganizowała go grupa uczniów z klasy 2b po opieką nauczycieli pani Ewy Kokot, pani Wiolety Nawrot, pana Tomasza Gawrona i pana Bartosza Łapy. Odzew ze strony uczniów był bardzo pozytywny. Popołudniu w sali 26 zjawiło się około 20 zainteresowanych uczniów. Rozgrywki trwały kilka godzin, choć sami uczestnicy mówią, że odczuli to jak kilka minut. Warto dodać, że tego typu rozgrywki w naszej szkole zostały zorganizowane po raz drugi.

Tytuł Najlepszego Gracza w Fife w w ZSOiE zdobył Nikos Gargalis z klasy 2b, drugie miejsce zdobył Mariusz Jasiński z klasy 1n. Na najniższym stopniu podium uplasował się Bartosz Palmowski klasy 2b, a czwarte miejsce zajął Bartosz Dobrucki z klasy 2b.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczestnikom za świetną zabawę i zdobyte bramki.