Nowy Samorząd Uczniowski wybrany!

Znamy już wyniki tegorocznych wyborów do Samorządu Uczniowskiego! W wyniku głosowania została wybrana czternastka uczniów, którzy będą reprezentować swoich kolegów w Samorządzie Uczniowskim.

Nowy skład Szkolnej Rady Młodzieży:

Przewodniczący SRM – Erwin Siemionów, klasa 3ig

Zastępca – Tobiasz Błaszków, klasa 3dp

Członkowie: Konrad Kossek (klasa 3gp), Alicja Pogorzelska (klasa 3gp), Karolina Pożoga (klasa 2b), Weronika Kołodziej (klasa 2b), Przemysław Nowak (klasa 1a), Katarzyna Szymaniec (klasa 3ep), Dagmara Mekwińska (klasa 3ep), Lena Budzianowska (klasa 1b), Wiktoria Donat (klasa 1b), Julia Paś (klasa 1b), Kinga Aleksandrowicz (klasa 2a), Maja Podgórska (klasa 2a).

Opiekun SRM – mgr Anna Hekkert

Rzecznik Praw Ucznia w osobie nauczyciela – mgr Dagmara Kliczak-Sobańska.

Życzymy nowemu Samorządowi wielu udanych akcji, niespożytej energii i entuzjazmu  w podejmowaniu działań, a także dobrej zabawy i satysfakcji  z pracy na rzecz całej społeczności szkolnej. POWODZENIA!!!