Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” 2021

15 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. W ciągu jednej godziny kilka tysięcy uczniów z całej Polski rozwiązywało te same zadania. Konkurs odbywał się drogą internetową. W konkursie wzięli udział wymienieni poniżej uczniowie: Wiktor Anczarski, Monika Duczmal, Malwina Kołodziej, Nikola Majkut, Patryk Przygocki (wszyscy z klasy 3IP), Dawid Grybel, Maksymilian Tabaka (obaj z klasy 3FP), Paweł Ciemierz (klasa 2i), Alex Dumiec, Tomasz Maszkowski, Miłosz Matuszak-Michalak (wszyscy z klasy 4i), Witold Graczyk, Jakub Iskra, Szymon Kochanowski, Andrzej Macierzyński i Alan Tułacz (wszyscy z klasy 1i).

Wstępne wyniki zostaną podane w połowie grudnia. Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki! Opiekunami Konkursu byli: Artur Rokicki, Justyna Mierzwiak i Ewa Matuszak-Michalak.