Etap szkolny Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

3 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Udział w olimpiadzie poprzedziły "Lekcje z ZUS" dzięki którym młodzież zdobyła wiedzę o ubezpieczeniach społecznych. Otrzymane od ZUS materiały dydaktyczne w szczególności gra edukacyjna ZUS pomogły naszej młodzieży pogłębić wiedzę ekonomiczną zwracając uwagę na potrzebę indywidualnej dbałości o swoją przyszłość.

W edycji 2021/2022 wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły. Uczniowie którzy uzyskali najwyższą (wystarczającą) liczbę punktów i jako zespół zostaną zgłoszeni do udziału w II etapie na szczeblu wojewódzkim to:

1. Natalia Sawron z klasy 2i

2. Alicja Drygowska z klasy 3 IG

3. Wojciech Płoński z klasy 3 IG.

Trzymamy kciuki za kolejny etap i życzymy powodzenia. 

Opiekunem uczniów jest p. Edyta Żelazko.