OGROMNY SUKCES NASZYCH SZACHISTÓW - Nasza Szkoła zdobywa Vicemistrzostwo Województwa w Szachach drużynowych!

30 listopada 2021 roku w Sulechowie odbył się finał wojewódzki Licealiady w szachach drużynowych. Nasza drużyna w składzie: Tomasz Lambrecht, Eryk Ostojicz, Eliasz Wegnerski i Julia Gruszecka w pięknym stylu zdobyła srebrny medal. W finale wystartowało 20 drużyn z całego województwa! Warto zauważyć, że nasi szachiści wygrali 6 z 7 pojedynków i w pokonanym polu zostawili między innymi szkoły z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

Ponadto nagrody indywidualne odebrali Julia Gruszecka, która została indywidualną mistrzynią województwa wśród dziewcząt i Tomasz Lambrecht, który zajął 3 miejsce. Opiekunem szkolnej drużyny szachowej jest Pan Mateusz Łanda.

Gratulujemy wielkiego sukcesu naszym uczniom i opiekunowi.