Projekt ERASMUS+ Coding Digital Education Games – wręczenie certyfikatów

Ostatni dzień ciężkiej pracy w ramach projektu Coding Digital Education Games rozpoczął się dla młodzieży od projektowania gry komputerowej Math-Mare: gry nawiązującej do królowej nauk. Uczniowie podzieleni na cztery zespoły w międzynarodowym składzie aktywnie uczestniczyli w kodowaniu gry, jak również dzielili się swoim doświadczeniem z rówieśnikami z innych krajów. W tym czasie nauczyciele ze szkół partnerskich zwiedzili naszą szkołę od środka. Po umysłowym wysiłku nagrodą była wspólna uczta przy pizzy, która w szczególności smakowała gościom z Włoch. Podsumowaniem projektu była uroczystość wręczenia certyfikatów uczestnictwa przez Dyrektora szkoły p. Gabrielę Fiedler - dla wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy wzięli udział w mobilności.

Następna mobilność w której spotkają się nasi koderzy będzie we wrześniu we Włoszech. 

Zobacz zdjęcia [kliknij tutaj]