Uczniowie ZSOiE stypendystami Starosty Powiatu Żarskiego

5 kwietnia 2022 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. G. Ph. Telemanna Żarach odbyło się uroczyste wręczenie uczniom szkół ponadpodstawowym stypendiów za wybitne osiągnięcia. W obecności Starosty - Józefa Radziona, Wicestarosty – Małgorzaty Issel, członka Zarządu Powiatu będącego Przewodniczącym Komisji Stypendialnej – Romana Mazurkiewicza, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach – Sylwii Kamzelskiej-Bronowickiej, Naczelnika Wydziału Edukacji i Zdrowia – Bartłomieja Kubiaka, dyrektorów oraz nauczycieli szkół, rodziców - otrzymali je najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych w Powiecie Żarskim.

Z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku stypendia otrzymali:

w dziedzinie sportu: Wiktor Grabowski.

w dziedzinie nauki zawodu: Radosław Dąbek i Alex Dumiec. 

Gratulujemy serdecznie naszym zdolnym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.