Dzień Otwarty ZSOiE 2022

Eksperymenty naukowe, pokazy tańca, konkursy przedmiotowe, warsztaty zawodoznawcze, bogata oferta wymian międzynarodowych oraz możliwość wzięcia udziału w próbie prężnie działającego kółka teatralnego  - to wszystko czekało na ósmoklasistów, którzy zdecydowali się uczestniczyć 26 kwietnia 2022 roku w Dniu Otwartym Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Nasi goście podczas pobytu w naszej szkole przekonali się, że Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku dysponuje nie tylko solidną ofertą kształcenia, na które jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy, ale także daje możliwość rozwoju zainteresowań, pasji i aktywności w innych dziedzinach. Sądząc po nastrojach,  być może nasi przyszli uczniowie opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i że 1 września 2022 roku chętnie rozpoczną w niej naukę.

Dziękujemy Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom Szkół Podstawowych za umożliwienie uczniom przybycia do naszej szkoły, było nam niezmiernie miło.

Zobacz zdjęcia i sprawdź, dlaczego warto wybrać naszą szkołę [zobacz zdjęcia]