Premiera spektaklu"… zostawcie te dzieci w spokoju"

12 maja 2022 roku w Lubskim Domu Kultury odbyła się premiera spektaklu "… zostawcie te dzieci w spokoju" w wykonaniu szkolnego teatru ,,BEZ NAZWY”. Reżyserem przedstawienia była niezastąpiona Zofia Zawiślak. Na scenie wystąpili: Karolina Pożoga, Kalina Podgórska, Maja Podgórska, Weronika Kołodziej, Julia Gruszecka, Małgorzata Chęcińska-Kupisz, Hanna Matyja, Katarzyna Zielińska, Kinga Aleksandrowicz, Laura Paulus, Gabriela Paulus, Daria Góralczyk, Karolina Stojecka, Wiktoria Donat, Maja Cała, Szymon Kochanowski, Przemysław Nowak i Krystian Petertil. Publiczność była zachwycona profesjonalną grą aktorską i długo oklaskiwała zespół i Panią Zosię. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów na deskach teatrów w całej Polsce, zarówno młodym aktorom jak i ich opiekunowi.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia – kliknij tutaj