Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Gabriela Fiedler, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie podsumowała miniony rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz osiągnięć w konkursach przedmiotowych. Podziękowała za zaangażowanie w życie placówki oraz udział w programach i projektach edukacyjnych. Następnie uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody książkowe.

 

W trakcie apelu odbyło się również przekazanie sztandaru szkoły młodszym uczniom ZSOiE. Wręczono także nagrody Patrona Szkoły dla uczniów wykazujących się wzorową postawą społeczną i obywatelską oraz rzetelnie wypełniających obowiązek szkolny.

 

 

Ten dzień był pełen radości, ale także i smutku, ponieważ musieliśmy pożegnać księdza Adama Roguskiego, który w nowym roku szkolnym nie będzie już uczył naszej młodzieży. Społeczność Uczniowska podziękowała księdzu Adamowi za lata pracy gorącymi brawami, a Samorząd Uczniowski wręczył słodki upominek.

 

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy. Po pełnej radości i wzruszeń ceremonii, uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

Przed nami wakacje, czas wypoczynku i podróży. Życzy Wam drodzy uczniowie bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w ZSOiE [kliknij tutaj]