Hosting Joomla Template

Zapraszamy na festiwal JAPA

Utworzono: wtorek, 24, maj 2016

Spotkanie z rodzicami

Utworzono: wtorek, 24, maj 2016

W środę 25 maja o godzinie 16:30 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie Dyrekcji Szkoły z rodzicami wszystkich uczniów. Bezpośrednio po spotkaniu odbędą się spotkania z wychowawcami klas w poszczególnych salach. Serdecznie prosimy o przybycie.

Gimnazjalisto - ważna informacja - elektroniczny nabór do szkół ponagimnazjalnych

Utworzono: wtorek, 26, kwiecień 2016

W dniach 9 maja – 10 czerwca na stronie powiatzarski.edu.com.pl będzie dostępny elektroniczny system naboru do szkół ponadgimnazjalnych powiatu żarskiego. Wszystkich zainteresowanych wyborem kształcenia w naszej szkole prosimy o utworzenie konta w systemie elektronicznej rekrutacji, zalogowanie i wypełnienie formularza online, a następnie dostarczenie wydrukowanego wniosku (podania) do sekretariatu szkoły. Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udziela sekretariat szkoły. Tel: (068) 457-39-35 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klasy mundurowe z ZSOiE z wizytą w jednostce wojskowej

Utworzono: wtorek, 24, maj 2016

20 maja 2016 roku uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku odwiedzili 11 Batalion Remontowy w Żaganiu. Uczniowie brali udział w święcie Jednostki. Uczestniczyli w apelu połączonym z wręczeniem odznaczeń dla zasłużonych żołnierzy. Przede wszystkim wizyta w jednostce wojskowej była dla młodzieży nowym doświadczeniem. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali historii pułku oraz poznali specyfikę służby żołnierzy zawodowych. Najwięcej emocji wzbudził pokaz sprzętu oraz uzbrojenia.

Zapisz się na Zjazd Absolwentów ZSOiE w Lubsku z okazji 70-lecia szkoły

Utworzono: środa, 18, maj 2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku przygotowuje się do zjazdu absolwentów na 70-lecie szkoły. Uroczystości odbędą się 7 października, ale trzeba zarejestrować się najpóźniej do 7 września.

Rejestracja jest prowadzona tylko i wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system rejestracji dostępny pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/1iEm_Jo6S1Ne2t_e9gFkJlNEDYZ2Dp2Aakcns2PtC5g0/viewform?embedded=true%22

 

Przed dokonaniem zapisu prosimy o dokładne przeczytanie informacji zawartych na stronie, która otworzy się po uruchomieniu LINKU.  Środa 7 września br. będzie ostatnim dniem w którym będzie można dokonać zgłoszenia.

Szczegóły przebiegu Zjazdu Absolwentów znajdziecie na stronie internetowej szkoły www.zsoie.lubsko.pl (zakładka – Jubileusz 70-lecia szkoły). Informacji udziela również sekretariat szkoły pod numerem (068) 457-39-35.

 

Matematyka bez granic

Utworzono: niedziela, 22, maj 2016

Z radością informujemy, że klasa I n (przygotowana przez nauczyciela matematyki Annę Wojnarowską) zajęła 12 miejsce, natomiast I i (przygotowana przez nauczyciela matematyki Macieja Witczaka) zajęła 16 miejsce w regionie lubusko-zachodniopomorskim, w konkursie „Matematyka Bez Granic”.

Konkurs "Matematyka Bez Granic" to wyjątkowy konkurs, gdyż startują w nim całe klasy. Jest adresowany do szerokiego kręgu uczniów, nie tylko do najlepszych matematyków. Liczą się w nim umiejętności współpracy, podział zadań w grupie, pomysłowość, wyobraźnia, zdolności językowe. Zadania nawiązują do konkretnych sytuacji życiowych i pokazują zastosowanie matematyki w życiu codziennym. Mają zróżnicowany stopień trudności, więc każdy uczeń w klasie może się czymś wykazać. Jedno z zadań należy rozwiązać w języku obcym. Gratulujemy!

Sukces naszych dziewczyn

Utworzono: niedziela, 22, maj 2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku zajął I miejsce w biegu na 4x100m dziewcząt w Otwartych Mistrzostwach Lubska w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 13 maja 2016 roku. Prowadząca grupę - pani Lidia Siwińska. Gratulujemy.

I kolejne podziękowania

Utworzono: niedziela, 22, maj 2016

Podziękowania za udział w akcji "Góra grosza"

Utworzono: niedziela, 22, maj 2016

Zobacz zdjęcia z premiery spektaklu

Utworzono: środa, 18, maj 2016

17 maja 2016 roku w Lubskim Domu Kultury odbyła się premiera spektaklu ,,Winda” w wykonaniu szkolnego teatru ,,BEZ NAZWY”. Reżyserem przedstawienia jest pani Zofia Zawiślak. Na scenie wystąpili: Julia Radomska, Sylwia Musidlak, Marcin Hermansdorfer, Ola Lachowicz, Beata Lachowicz, Adrian Król, Nikola Leśniowska, Paulina Borowa, Przemysław Leśniowski, Jan Kubiak, Piotr Palamiotis, Natalia Jeleń, Maksymilian Byczkowski, Aleksandra Szklarska. Publiczność była zachwycona profesjonalną grą aktorską i długo oklaskiwała zespół i panią Zosię.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia – link poniżej

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.665924693548617.1073741842.273751656099258&type=1&l=0d8d8aed7a

 

Zaproszenie na przedstawienie teatralne

Utworzono: niedziela, 15, maj 2016

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku zaprasza na przedstawienie szkolnego teatru pt. „Winda”. Przedstawienie odbędzie się 17 maja (wtorek) o godz. 17:00 w Lubskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!!