Dzień Otwarty ZSOiE 2023

Eksperymenty naukowe, pokazy tańca, zespół muzyczny Rdza oraz gościnnie Roadhouse (też nasi absolwenci), konkursy przedmiotowe, warsztaty zawodoznawcze, bogata oferta wymian międzynarodowych, możliwość wzięcia udziału w próbie prężnie działającego kółka teatralnego, prezentacja profili Liceum oraz  szans na ciekawy zawód w Technikum  - to wszystko czekało na ósmoklasistów, którzy zdecydowali się uczestniczyć 25 kwietnia 2023 roku w Dniu Otwartym Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Nasi goście podczas pobytu w  szkole przekonali się, że Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku dysponuje nie tylko solidną ofertą kształcenia, na które jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy, ale także daje możliwość rozwoju zainteresowań, pasji i aktywności w innych dziedzinach. Już niedługo zadecydują o swojej przyszłości. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i że we wrześniu 2023 roku spotkamy się ponownie na placu ZSOiE w Lubsku.

Dziękujemy Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom Szkół Podstawowych za umożliwienie uczniom przybycia do naszej szkoły, było nam niezmiernie miło.

Zobacz zdjęcia i sprawdź, dlaczego warto wybrać naszą szkołę [zobacz zdjęcia - galeria 1] [zobacz zdjęcia - galeria 2]