Pożegnani maturzystów 2023

28 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku pożegnano tegorocznych maturzystów. Absolwenci otrzymali świadectwa oraz dyplomy i wyróżnienia za działalność społeczną, kulturalną oraz osiągnięcia sportowe. Nagrodzono także najzdolniejszych uczniów, którzy wykazali się wysoką średnią ocen końcowych czy też brali udział w programie ERASMUS. Było mnóstwo wspomnień, podziękowań oraz kwiaty dla nauczycieli i dyrektorów. Choć na ten dzień absolwenci czekali cztery lata, niejednemu łezka zakręciła się w oku.

Drogim maturzystom życzymy jak najlepszych wyników egzaminu dojrzałości i wiele sukcesów na dalszej drodze życia. Żegnamy was teraz, ale mamy nadzieje, że nie zapomnicie o naszej budzie i będziecie nas odwiedzać.

Zobacz zdjęcia [galeria 1] [galeria 2]