Premiera spektaklu "Gdy patrzy ktoś"

18 maja 2023 roku w Bibliotece – Centrum Kultury im. Jana Raka odbyła się premiera spektaklu ,,Gdy patrzy ktoś” w wykonaniu szkolnego teatru ,,BEZ NAZWY”. Reżyserem przedstawienia była niezastąpiona Zofia Zawiślak. Na scenie wystąpili: Kinga Aleksandrowicz, Bartosz Bednarczyk, Małgorzata Chęcińska, Wiktoria Donat, Daria Góralczyk, Julia Gruszecka, Szymon Kochanowski, Marika Kolańska, Weronika Kołodziej, Karolina Krukowska, Lena Kucaj, Patryk Maćko, Przemysław Nowak, Oskar Olearczyk, Gabriela Paulus, Laura Paulus, Julia Paś, Wiktoria Pawelec, Maja Podgórska, Julian Sadowski, Nicole Skrętkowska i Sebastian Żuk. Publiczność była zachwycona profesjonalną grą aktorską i długo oklaskiwała zespół i Panią Zosię. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów na deskach teatrów w całej Polsce, zarówno młodym aktorom jak i ich opiekunowi.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia – kliknij tutaj