Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez Burmistrza

6 czerwca 2023 roku Burmistrz Janusz Dudojć spotkał się z najlepszymi uczniami ze szkół z terenu gminy Lubsko. Spotkanie było podsumowaniem pracy dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich, które w roku szkolnym 2022/2023 uzyskały najlepsze wyniki w nauce oraz brały udział w konkursach i zawodach promując swoje szkoły i gminę Lubsko. Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Nagrodę w postaci karty podarunkowej i podziękowania za godne reprezentowanie miasta Lubsko w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim otrzymali: Kacper Czahajda, Eryk Popławski, Patrycja Parulska, Natalia Sawron, Julia Dobielska, Hubert Matuska, Bartosz Szymczak, Estera Musiał, Sebastian Żuk, Gabriela Paulus, Dorian Niemiec, Julia Jaros i Fabiola Janiak. Nagrodzeni zostali również opiekunowie wyżej wymienionych uczniów, wśród których znaleźli się: Gabriela Fiedler, Bartosz Łapa, Edyta Żelazko, Wojciech Szymczak, Renata Tetera, Ewa Matuszak-Michalak i Artur Rokicki.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom za tak dobre wyniki i życzymy dalszych sukcesów. Brawo.